Проспект Перемоги, 57
096 407 88 78
Проспект Воїнів-афганців, 5-б
098 097 78 29

Про нас

 


«English Life»якісне навчання англійської мови для Вашої родиниНапрямки «English Life»:

  • Дошкільнята (від 4-х років)
  • Школярі
  • ЗНО
  • Дорослі
  • Корпоративна англійська мова

Методика «English Life» базується на:

  1. Інтерактивній (ігровій) формі подачі матеріалу
  2. Ефективній граматиці в таблицях
  3. 70% часу консультації – розмовна практика, 30% — освоєння граматичного матеріалу

Особливості «English Life»:

Для кожного віку та рівня знань методистами клубу «English Life» розроблено програму, яка включає в себе необхідний обсяг граматичних тем, лексичний матеріал, аудіо та відео ресурс, рекомендований для розвитку розмовних навичок, а також розуміння іноземної мови. Ми пропонуємо цікаву насичену програму, захоплююче спілкування і обов’язковий результат для кожного!

Граматичний матеріал викладається за авторською методикою клубу – у таблицях-в яких всі правила структуровані, наочні та зручні для розуміння. Це дозволяє ефективно засвоїти граматику і влучно використовувати її в мові. Ви швидко зможете побудувати речення самостійно, а також легко повторювати матеріал вдома.

Основне завдання «English Life» полягає в тому, щоб кожен клієнт навчився розуміти англійську мову і спілкуватися нею. Методика розроблена таким чином, що кожен відчуває результат на усіх етапах навчання і може його відстежувати згідно з тестуванням. Ми разом прямуємо до конкретних знань і навичок (вміння підтримати розмову на будь-яку тему, сприймати англійську мову на слух, доцільно ввикористовувати граматичні структури, оріентуватися в перекладі, тощо)

Захоплююча інтерактивна форма подачі матеріалу, граматичні та лексичні ігри для всіх вікових груп та рівнів — роблять співпрацю насиченою, різноманітною й ефективною. Робота в групах і парах дає можливість максимально відтворювати життєві ситуації використовуючи англійську.

Невеликі групи (6-7 осіб для дітей і 4-5 для дорослих) дають  можливість успішно пояснювати матеріал, ефективно організовувати роботу в парах, а також чути та розуміти кожного під час дискусій.

 
Buy now

×
 
×