Англійська Школярам

 

За якою методикою ми працюємо?

Граматика базується на методиці таблиць, що дозволяє за доволі короткий період часу впевнено оволодіти основними граматичними конструкціями. Розвиток мовних навичок досягається завдяки літературі іноземних видавництв, у яких викладено сучасний і захоплюючий матеріал відповідно до вікових особливостей дітей.

Чому це ефективно?

Консультації проводяться у дружній, захоплюючій та енергійній атмосфері. Різноманітні ігрові та комунікативні методики сприяють якісному засвоєнню лексичного та граматичного матеріалу. У комплексі з аудіюванням і відповідними відео-сюжетами, завдання відтворюють типові ситуації, що ще більше вдосконалює вивчений матеріал.

Що дитина буде знати і вміти?

Оволодіє зазначеним за курсом рівнем граматики та відповідної лексики; зможе легко будувати й перекладати речення в теперішньому, минулому та майбутньому часах; розуміти на слух та читати англійську мову; навчиться вільно орієнтуватися й висловлюватися в існуючих часах, доцільно використовуючи граматичні конструкції для вираження своєї думки.

Вартість консультацій для школярів

Форма консультацій Кількість дітей Інтенсивність консультаційТривалість консультаціїВартість консультації
Група5-7 2 рази на тиждень 60 хв 120 грн
Міні-група2За бажанням 60 хв 150 грн
Індивідуально1За бажанням60 хв200 грн
Виїзд додомуЗа бажанням60 хв500 грн

Вартість консультацій ЗНО

Форма консультацій Кількість осіб Інтенсивність консультацій Тривалість консультаціїВартість консультації
Група 3-4 2-3 рази на тиждень 75 хв180 грн.
Міні-група2 2-3 рази на тиждень75 хв 210 грн.
Індивідуально 1\1За потребою60\75 хв230\250 грн.
Виїзд додомуЗа потребою60 хв500 грн

 
Умови та порядок розрахунків:

1. Оплата проводиться за місяць єдиною сплатою у повному обсязі до 25-го числа попереднього місяця.

2. У вартість консультацій “навчальні посібники” не включені та сплачуються окремо.

Бонуси

Пропущені консультації відпрацьовуються додатково.

У вивченні іноземної мови дуже важлива регулярність, особливо для школярів. Відпрацювати пропущену консультацію можна індивідуально або відвідати безкоштовний розмовний клуб. Ми разом йдемо до мети – володіння англійською мовою!

Безкоштовні розмовні клуби

Чим більше розмовної практики – тим краща англійська! При відвідуванні клубів можна не тільки удосконалити мовні навички, а ще й корисно провести час: познайомитися з культурами інших країн, пограти в ігри, подивитися та обговорити мультфільми або фільми, поспілкуватися з носіями мови.

Консультації відпрацьовуються в обов’язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць.

Діє система знижок:

  • Передбачається 10% знижка Вашій дитині при відвідуванні клубу іншим членом вашої родини (батьків, брата / сестри);
  • Передбачається 15% знижка при попередній оплаті за піврічний курс.

Школярам ЗНО

За якою методикою ми працюємо?

Відповідно до різних рівнів методистами клубу розроблено власні комплексні програми підготовки до екзамену, що враховують характерні вимоги, які спрямовані на різноплановий розвиток навичок.

Чому це ефективно?

Консультації проводяться у невеликих групах (до 4 присутніх) та насичені різноманітними завданнями, що направлені на впевнене використання лексичних та граматичних структур у читанні та на письмі. Також важливо, що під час консультацій відпрацьовуються всі типи завдань, характерних для екзамену, тож Ви можете бути впевнені у комплексній підготовці, як до письмових завдань, так і до аудіювання.

Які є особливості?

Основні граматичні теми вивчаються за допомогою авторських граматичних таблиць, які у короткі строки дозволяють структурувати знання та доповнити необхідними навичками. Особливу увагу приділяємо аудіюванню (вмінню сприймати та оброблювати інформацію на слух) та навичкам письма, які найчастіше на екзамені мають вагому кількість балів.

 
Buy now

* - обов'язково до заповнення!

×